Metal Enjeksiyon Kalıbı

  • Metal Enjeksiyon Kalıbı
Metal Enjeksiyon Kalıbı daha çok otomotiv sektörü için gerekli olan komponentlerin parça tasarımı, yolluk tasarımı ve imalatı konusunda güçlü bir know-how ve tecrübeye sahibiz. Deneyimli kadromuz ve güçlü teknolojik altyapımız ile bu sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en iyi çözümleri sunmaktayız.

Kalıp üretim tesisimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı kalıpları üretmeye en elverişli şekilde hazırlanmıştır. Metal Enjeksiyon Kalıpları alanında da en az diğer kalıp kategorilerindeki kadar uzmanlaşmış olan firmamızın tasarım ekibi 3D CAD yüzey ve katı modelleme programları ile kalıpların tasarımını yapmaktadır. İlgili tasarımlar CAM programları kullanılarak CNC tezgahlarında ve gereksinimlere göre makina parkurumuzdaki diğer imalat makinalarında üretimi gerçekleştirilmektedir.

Kalıphanenin üretim hattı ile koordineli çalıştığımız müşterilerimize ait siparişler, her aşamada özenle kontrol edilmekte ve raporlanmaktadır. Buna paralel olarak tüm verilen kalıp siparişleri bir plan dahilinde ilerlemekte, size söz verdiğimiz kalite ve zamanda teslim edilmektedir.

Müşteri talebi doğrultusunda ürün çalışması yapıp, ihtiyaca en uygun ürün ve kalıp çözümleri-ni, modern teknoloji ve konusunda uzman, deneyimli, yenilikleri yakından takip eden kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.