Kurumsal

Kalıp Üretim Merkezi
İstanbul kalıp merkezi, 2006 yılından bu yana Plastik enjeksiyon kalıp üretimi, Metal enjeksiyon kalıp imalatı, Döküm kalıp tasarımı, Dalma erezyon işlerini yapan sektörün öncü firmasıdır. Kuruluşundan bu yana yüzlerce plastik kalıp imalatı gerçekleştiren kalıp merkezimiz tasarımdan simülasyona, işleme çözümlerinden ölçüm raporlarına kadar kalıp imalatının her alanında en yeni teknolojiyi kullanmaktayız.

Kalite Üretim Yöntemi

İstanbul kalıp sanayi, etkin bir kalite yönetimi sistemine sahiptir. Müşteri beklentilerine ve yasal düzenlemelere uygun ürünler imal edilmesini sağlamak için malzemenin girişinden ürünlerin sevkine kadar olan süreçteki her aşamada, kalite sisteminin standartlarına uygun ve sürekli gelişen bir yönetim sağlamaktır. Ayrıca sektöründe uluslararası seviyede rekabet gücünü arttırmak ve sürekli gelişimi sağlamak amacıyla süreç odaklı kalite yönetim anlayışına sahiptir.

Bünyesindeki hareketli 3 boyutlu ve optik ölçüm sistemi cihazları ile boyutsal doğrulama ve tersine mühendislik uygulamaları yapılmaktadır. Plastik enjeksiyon kalıp üretimi günümüzün en yüksek teknolojisine sahip makineler, programlar ve takımlar kullanılarak imal edilmektedir.

Kalite Yönetim Prensipleri

Kalite, tüm çalışanların yükümlülüğüdür ve tüm prosesler de yer alır.